01.04 lõppes ESPÜ mentorprogramm nende menteede ja mentorite jaoks, kes alustasid perioodil 2022.aasta sügisest 2023. aasta kevadeni. Järjekorras oli see 3. grupp ESPÜ mentorprogrammis. Pidulik lõpupidu toimus Kaasva Hariduse Keskuses ning seda korraldasid Viktoria Latova ja Marju-Riina Laugen.

Täname mentoreid: Tiina Salus, Enely Suiste, Svetlana Põdder, Triin Kibuspuu, Annika Roosimägi, Egne Aavik, Ulvi Klemmer, Veronika Annus, Merilin Uder, Õnne Naaris. 

Täname menteesid: Ketter Laur, Cäro-Ly Helve, Evelin Metsis, Kersti Valter, Marju Telliskivi, Kaidi Silver-Schöebe, Kati Kirikal, Merilin Sippul, Tiia Peebo, Kristiina Värnik, Susanne Rüütel, Anett Kroon, Terje Lopetiene, Helys Teder, Gerli Klammer, Triinu Kalpur, Marika Ilves ja Kadri Mets.

Kogu programmi jooksul oli mentoritel ja menteedel võimalus kohtuda ühistes mõtteringides, mis ajale omaselt toimusid veebis. Kovisiooni meetodil lahendati juhtumeid, arutati sotsiaalpedagoogi töö erinevaid nüansse ning puutumata ei jäänud ka riigi hariduspoliitika ning selle mõju sotsiaalpedagoogika arengule.

ESPÜ mentorprogrammi koordinaator
Marju-Riina Laugen