Head ESPÜ liikmed!

Varsti on taas aeg üheskoos koguneda aastakoosolekuks, mis toimub 21.04.2023 kell 13.00 veebis. Palume koosolekuks registreerida lingil ning registreerunutele saadame koosoleku kutse osalemiseks e-mailile.

Sel korral toimuvad ka uue juhatuse ja revidendi valimised. Seega kutsume teid kõiki üles panustama ESPÜ ja sotsiaalpedagoogika arengusse ning kandideerima. Kandideerijalt ootame sotsiaalpedagoogi kvalifikatsioonile vastavust ja töökogemust. Kandideerimiseks esitada:

  • Enesetutvustus ja motivatsioonikiri (ühes failis), kus tuuakse välja varasem kogemus sotsiaalpedagoogika valdkonnas ning visioon, ideed ja roll panustamaks ESPÜ juhatuses. (Arengukava jt olulised dokumendid tutvumiseks – https://sotsiaalpedagoogid.ee/dokumendid/).

  • Kandideerimise tähtaeg 10.04, kandideerimisdokumendid esitada lingi kaudu. 

  • Aastakoosolekul on igal kandidaadil võimalus kuni 5 minutit ennast ja ideid tutvustada ning vastata liikmete küsimustele.

Aastakoosoleku päevakava:

13.00-13.10 – kogunemine ja tervitus

13.10-13.40 – tegevus- ja majandusaasta aruande kinnitamine

13.40-14.40 – uue juhatuse ja revidendi valimine (kandidaatide tutvustus ja hääletus)

14.40-15.00 – uue juhatuse kinnitamine, koosoleku lõpetamine

 

Kui Sul ei ole võimalik osaleda, palun saada allkirjastatud volitus juhatus@sotsiaalpedagoogid.ee.Volituse vormi saad alla laadida siit lingilt.

 

Soovime kõike head ja kohtumiseni aastakoosolekul!
ESPÜ juhatuse nimel

Minni Aia-Utsal